Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
re Kyru: Jój Valentína som neoslávil, sviatok lásky neslávim, ja slávim iba sviatok nenávisti ku kokotom, a to je každý deň :-). No fakt by bolo dobre, žeby sa zase všetci stretli na koncerte, lebo fakt atmosféra na a pred koncertmi je jedinečná, aspoň u nás, vďaka popiči ľuďom, ktorý tu na východe žijú. V.O.H., uf to fakt neviem, kde zoženieš ich CD. Keď to nemá Wagon, tak už dupľom nie, on asi iba stiahol nejaké mp3 z netu keď to CD robil. Ale skús napísať rovno im, mali by vedieť, do akého slovenského distra svoje CD dávali a ak nie, tak to môžeš kúpiť od nich, aj keď neviem ako ťa vyjde pošta s Česka. No ja som dostal teraz CD od jednej českej kapely a poštová známka tam bola 60 korunová, ale nebolo to posielané dobierkou, ale obyčajne tak neviem. Tu je ich kontakt, tak sa im možeš skúsiť ozvať: voh@centrum.cz. Koncert N.V.Ú.: Tak malo by to byť pravda, lebo koncert bude aj v Košiciach, takže si myslím, že hej. Podľa mňa prídu na 100%, nemyslím si, že je to relatívne. Bola si teraz v sobotu na SOTALITA+SCARTO+SUPERAPES+HIPPIE KILLER? Inak ešte u vás v Bardejove robil niekto zin VŠEOBECNA POCHABOST. To kto bol? Výborný zin, nevieš, že či je viac ako jedno číslo?
re Kyru: Jój Valentína som neoslávil, sviatok lásky neslávim, ja slávim iba sviatok nenávisti ku kokotom, a to je každý deň :-). No fakt by bolo dobre, žeby sa zase všetci stretli na koncerte, lebo fakt atmosféra na a pred koncertmi je jedinečná, aspoň u nás, vďaka popiči ľuďom, ktorý tu na východe žijú. V.O.H., uf to fakt neviem, kde zoženieš ich CD. Keď to nemá Wagon, tak už dupľom nie, on asi iba stiahol nejaké mp3 z netu keď to CD robil. Ale skús napísať rovno im, mali by vedieť, do akého slovenského distra svoje CD dávali a ak nie, tak to môžeš kúpiť od nich, aj keď neviem ako ťa vyjde pošta s Česka. No ja som dostal teraz CD od jednej českej kapely a poštová známka tam bola 60 korunová, ale nebolo to posielané dobierkou, ale obyčajne tak neviem. Tu je ich kontakt, tak sa im možeš skúsiť ozvať: voh@centrum.cz. Koncert N.V.Ú.: Tak malo by to byť pravda, lebo koncert bude aj v Košiciach, takže si myslím, že hej. Podľa mňa prídu na 100%, nemyslím si, že je to relatívne. Bola si teraz v sobotu na SOTALITA+SCARTO+SUPERAPES+HIPPIE KILLER? Inak ešte u vás v Bardejove robil niekto zin VŠEOBECNA POCHABOST. To kto bol? Výborný zin, nevieš, že či je viac ako jedno číslo?... Collapse
