Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
!!!pre Kačičku!!!Ta ja to neviem povedat,ale asik nic lepsie si nevies predstavit........hm?pa-pa
!!!pre Kačičku!!!Ta ja to neviem povedat,ale asik nic lepsie si nevies predstavit........hm?pa-pa... Collapse
