Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
marianovi no tak vies..co v pohode..tak rozoberame vsetko v mailoch oto je supa nase maily normalen..som rada ked v mojej schranke de nikto nepise aj tak..sa objavi daco take ajk mail od tea:)
marianovi no tak vies..co v pohode..tak rozoberame vsetko v mailoch oto je supa nase maily normalen..som rada ked v mojej schranke de nikto nepise aj tak..sa objavi daco take ajk mail od tea:)... Collapse
