Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
pre marianka:-))) sewasek!!!jak sa mame???vraj bolo u vas PdP a pocula som ze dajak malo ludi doslo vraj len ty skalny zaryty fans co su na koncikoch furt je to tak??inak pozdrav prosim ta pekyho,buba,vladka...co sa VOH-cka tyka tak uz s tym neni problem dostala som to ako darcek od kamosa!!!som myslela ze ma porazi ked som to videla a je to masakra!!!!!...na koncikku Sotatily a spol sme samozrejme boli jak inak a to bolo ne ze narez to bolo narez as fuck!!!popicooooofka...ale sorrac ja ti asi report nenapisem lebo hippie killer som len pocuvala prave som sa hrabala v distre sotatilu si ale pametam boli uzasny aj ty typani boli super a strasne mily...som spevaka sotatily-fina naucila povedat " f pohodze":-))) celkovo koncik ala tutti distra boli a z 3 hodne zastupenie mal fanklub z polska taktiez zlaty typani atmoska ludia muzika proste vsetko naprosto oridzi....okieees zatim tschuuus dufam ze sa uvidime v SK ale bohuzial som totalne vytreta od prachov do koruny taze newiem newiem...zdruff sicke :-)) K.
pre marianka:-))) sewasek!!!jak sa mame???vraj bolo u vas PdP a pocula som ze dajak malo ludi doslo vraj len ty skalny zaryty fans co su na koncikoch furt je to tak??inak pozdrav prosim ta pekyho,buba,vladka...co sa VOH-cka tyka tak uz s tym neni problem dostala som to ako darcek od kamosa!!!som myslela ze ma porazi ked som to videla a je to masakra!!!!!...na koncikku Sotatily a spol sme samozrejme boli jak inak a to bolo ne ze narez to bolo narez as fuck!!!popicooooofka...ale sorrac ja ti asi report nenapisem lebo hippie killer som len pocuvala prave som sa hrabala v distre sotatilu si ale pametam boli uzasny aj ty typani boli super a strasne mily...som spevaka sotatily-fina naucila povedat " f pohodze":-))) celkovo koncik ala tutti distra boli a z 3 hodne zastupenie mal fanklub z polska taktiez zlaty typani atmoska ludia muzika proste vsetko naprosto oridzi....okieees zatim tschuuus dufam ze sa uvidime v SK ale bohuzial som totalne vytreta od prachov do koruny taze newiem newiem...zdruff sicke :-)) K.... Collapse
