Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
pre satelita:-)) sewas dixxx za ochotu ako si si uz mozno precetl tak to cedo uz mam ale aj tak by som ti bola fejst vdacna za distrolist od kofoliek...maj sa sumne cmuk K.
pre satelita:-)) sewas dixxx za ochotu ako si si uz mozno precetl tak to cedo uz mam ale aj tak by som ti bola fejst vdacna za distrolist od kofoliek...maj sa sumne cmuk K.... Collapse
