Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
!!!pre Maroša!!!Ta znas on svoje ftipy asik poklada za vtipne,alebo ty si mi ix podal xujovo!Ale asik fakt je to traper!Ááááá,xuj do neho!Ta co robime zajtra?
!!!pre Maroša!!!Ta znas on svoje ftipy asik poklada za vtipne,alebo ty si mi ix podal xujovo!Ale asik fakt je to traper!Ááááá,xuj do neho!Ta co robime zajtra?... Collapse
