Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
Pre Mariana : Hmm.... povedal som ze oco a ne mama bola doma jasne ? no, znam ze si chcel zapotit daco vtipne,ale toho roku taky rik že nevyšlo....ale raz bude , neboj sa !!! 😀
Pre Mariana : Hmm.... povedal som ze oco a ne mama bola doma jasne ? no, znam ze si chcel zapotit daco vtipne,ale toho roku taky rik že nevyšlo....ale raz bude , neboj sa !!! :D... Collapse
