Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
Pre JARA. nazdar ja by som chcel sa spytat ci sa neda kupit dajak odvaz samotny odznak lebo za postovne sa vela plati napr. ze ja ti poslem v obalke peniaze a ty mi posles samotny odznak T.P mote byt tak odpis .
Pre JARA. nazdar ja by som chcel sa spytat ci sa neda kupit dajak odvaz samotny odznak lebo za postovne sa vela plati napr. ze ja ti poslem v obalke peniaze a ty mi posles samotny odznak T.P mote byt tak odpis .... Collapse
