Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
Pre Mariana : Nechcel som to hovorit pred vsetkymi ale... si TRAPNY S TYM ... keby som cel do dakoho podjebovat ta si vymyslim daco originalnejsie,alebo aspon vtipne... nLutuj ze si nebol na koncerte ... neviem preco bolo tolko malo ludi,ale zabava bola vyborna ... NVU hralo perfektne!!!
Pre Mariana : Nechcel som to hovorit pred vsetkymi ale... si TRAPNY S TYM ... keby som cel do dakoho podjebovat ta si vymyslim daco originalnejsie,alebo aspon vtipne... nLutuj ze si nebol na koncerte ... neviem preco bolo tolko malo ludi,ale zabava bola vyborna ... NVU hralo perfektne!!!... Collapse
