Odkazovač    

Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …

Napište nový odkaz

 
 
 
 
 
 
Polia označené hviezdičkou(*) sú povinné
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Maroš wrote on 27. marca 2006 at 12:38
Pre Mariana : Nechcel som to hovorit pred vsetkymi ale... si TRAPNY S TYM ... keby som cel do dakoho podjebovat ta si vymyslim daco originalnejsie,alebo aspon vtipne... nLutuj ze si nebol na koncerte ... neviem preco bolo tolko malo ludi,ale zabava bola vyborna ... NVU hralo perfektne!!!
Pre Mariana : Nechcel som to hovorit pred vsetkymi ale... si TRAPNY S TYM ... keby som cel do dakoho podjebovat ta si vymyslim daco originalnejsie,alebo aspon vtipne... nLutuj ze si nebol na koncerte ... neviem preco bolo tolko malo ludi,ale zabava bola vyborna ... NVU hralo perfektne!!!... Collapse
Please wait...