Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
!!!Pre Kačicu!!!Ja som uz doma bo mame xripkove!YEAH!Nausnicu asik mam ale neni som si isty!Ale asik som ju bral!pa-pa
!!!Pre Kačicu!!!Ja som uz doma bo mame xripkove!YEAH!Nausnicu asik mam ale neni som si isty!Ale asik som ju bral!pa-pa... Collapse
