Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
Pre Maroša: ...ok...keby ta nepoznam berem aj vazne... ...NVU ma az tak nesere myslel som ze ma to bude viac trapit...neviem...pocul som vela o koncerte a ziadna zvlastnost...az na nastevu fizlov...vlastne uz ani toto nie je zvlastnost...
Pre Maroša: ...ok...keby ta nepoznam berem aj vazne... ...NVU ma az tak nesere myslel som ze ma to bude viac trapit...neviem...pocul som vela o koncerte a ziadna zvlastnost...az na nastevu fizlov...vlastne uz ani toto nie je zvlastnost...... Collapse
