Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
Pre Dr.Martensa: ...ako som ta dnes stretol v tom romantickom dazdi mi napadlo ze mam tvoje cd takze v pondelok ho dam maruske...vyzdvihni si u neho...inak pod na beton...
Pre Dr.Martensa: ...ako som ta dnes stretol v tom romantickom dazdi mi napadlo ze mam tvoje cd takze v pondelok ho dam maruske...vyzdvihni si u neho...inak pod na beton...... Collapse
