Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
pre sicke :-)) zdrufte parxanti kto jede do KE koncom mesiaca na SPS???swidnik crew idete???a taky chcem vediet kto z domaci pudy jede tož- BJ lebo keby sa zriesili u mna nejake praxy tak by somsla a by sme mohli ist na skupinovku vlakom ....typujem ze stara "koncertna" zostava v podani marek ontko , junior, vantovci,stanca,ja atak dale poideme (pevne werim:-)) toz vsjo pro ted...ozwite sa mi kto ide heeej????zdrawim swidnik a C.B.A.-boli ste popiiici!!! kyrus
pre sicke :-)) zdrufte parxanti kto jede do KE koncom mesiaca na SPS???swidnik crew idete???a taky chcem vediet kto z domaci pudy jede tož- BJ lebo keby sa zriesili u mna nejake praxy tak by somsla a by sme mohli ist na skupinovku vlakom ....typujem ze stara "koncertna" zostava v podani marek ontko , junior, vantovci,stanca,ja atak dale poideme (pevne werim:-)) toz vsjo pro ted...ozwite sa mi kto ide heeej????zdrawim swidnik a C.B.A.-boli ste popiiici!!! kyrus... Collapse
