Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
MIRE: Ta som si fakt nepredstavovala ze v utorok tak dobacujes... ta kedy ideme? nech to mas z krku??? a do PO sa kedz wzberame ? sak daj vediet bo uy som napisala Hawranowi... szia..
MIRE: Ta som si fakt nepredstavovala ze v utorok tak dobacujes... ta kedy ideme? nech to mas z krku??? a do PO sa kedz wzberame ? sak daj vediet bo uy som napisala Hawranowi... szia..... Collapse
