Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
!!!Pre Marosa!!!Tha,ked nebolo o com!Ale ked uz spominas tie šľimaky ta by sme sa mohli zduc!
!!!Pre Marosa!!!Tha,ked nebolo o com!Ale ked uz spominas tie šľimaky ta by sme sa mohli zduc!... Collapse
