Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
!!!Pre Kacku a Marosa!!!!Som rad,ze ste sa tak spolocensky naladili!Maros ty do Vasila radsej nexod,lebo mu odhanas zakaznikov,ked si triezvy!Ale ked si piany tak v pohode xod,lebo maju zabavnu relaciu,ktora je podobne zamerana,ako SOS na ......ziadna komercia!pa-pa
!!!Pre Kacku a Marosa!!!!Som rad,ze ste sa tak spolocensky naladili!Maros ty do Vasila radsej nexod,lebo mu odhanas zakaznikov,ked si triezvy!Ale ked si piany tak v pohode xod,lebo maju zabavnu relaciu,ktora je podobne zamerana,ako SOS na ......ziadna komercia!pa-pa... Collapse
