Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
Pre Dr.martensa: ze si sa ozval hehe. Som dal konecne tvoje Cd Marosovi, takze pytaj od neho. Sorry, ze tak neskoro, ale teraz pozdim so vsetkym...ale uz vraciam a robim si vo veciach poriadok. zatial sa maj pekne...a maj sa.
Pre Dr.martensa: ze si sa ozval hehe. Som dal konecne tvoje Cd Marosovi, takze pytaj od neho. Sorry, ze tak neskoro, ale teraz pozdim so vsetkym...ale uz vraciam a robim si vo veciach poriadok. zatial sa maj pekne...a maj sa.... Collapse
