Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
Pre Katarínu: Akosi mi dlho od teba nic neprislo? Alebo som napisal, ze sa este ozvem prvy, a som sa neozval, aj to sa mohlo stať, hehe, lebo v poslednej dobe odpisujem vsetko rychlo bez rozmyslania...a mozno som ti napisal, ze sa ti ozvem, ale som na to zabudol? Hm?
Pre Katarínu: Akosi mi dlho od teba nic neprislo? Alebo som napisal, ze sa este ozvem prvy, a som sa neozval, aj to sa mohlo stať, hehe, lebo v poslednej dobe odpisujem vsetko rychlo bez rozmyslania...a mozno som ti napisal, ze sa ti ozvem, ale som na to zabudol? Hm?... Collapse
