Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
cvirikovi:) hej jasne jedol si chleb klobasu a redkvicku ci co:D tak tota fotka nema chybu nemaj boja dam ti vsetky co boli z chaty a ked splasim majine tak aj tote 😉 heeh 🙂
cvirikovi:) hej jasne jedol si chleb klobasu a redkvicku ci co:D tak tota fotka nema chybu nemaj boja dam ti vsetky co boli z chaty a ked splasim majine tak aj tote 😉 heeh :)... Collapse
