Odkazovač    

Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …

Napište nový odkaz

 
 
 
 
 
 
Polia označené hviezdičkou(*) sú povinné
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Maroš wrote on 23. mája 2006 at 17:24
Pre Martensa : Robi sa mi dobre ...popici typkovia tam su (ale to mysslim vazne ) ale len kebyx riaditel tam nebol kokotar ... jak sa ti Konflikt novy pozdava ?
Pre Martensa : Robi sa mi dobre ...popici typkovia tam su (ale to mysslim vazne ) ale len kebyx riaditel tam nebol kokotar ... jak sa ti Konflikt novy pozdava ?... Collapse
Please wait...