Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
Pre Martensa : Robi sa mi dobre ...popici typkovia tam su (ale to mysslim vazne ) ale len kebyx riaditel tam nebol kokotar ... jak sa ti Konflikt novy pozdava ?
Pre Martensa : Robi sa mi dobre ...popici typkovia tam su (ale to mysslim vazne ) ale len kebyx riaditel tam nebol kokotar ... jak sa ti Konflikt novy pozdava ?... Collapse
