Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
mylanovi:) eheh marosa budem poznat nemaj bojoch anebudem vela chlastat a skoro by som povedala ze vobec.. ja radsej budem si zit s havom a budem s nim chodit vonku:D a zoberem aj marosa na voditko:D ehehhe ale ne.. to len tak:)
mylanovi:) eheh marosa budem poznat nemaj bojoch anebudem vela chlastat a skoro by som povedala ze vobec.. ja radsej budem si zit s havom a budem s nim chodit vonku:D a zoberem aj marosa na voditko:D ehehhe ale ne.. to len tak:)... Collapse
