Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
!!!Pre Marosa!!!Ta koncom neznam presne.......este mozno pojdes....neznam...ale xcem by som,zeby hej bo znas.......jak furt......Kaco necitaj!
!!!Pre Marosa!!!Ta koncom neznam presne.......este mozno pojdes....neznam...ale xcem by som,zeby hej bo znas.......jak furt......Kaco necitaj!... Collapse
