Odkazovač    

Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …

Napište nový odkaz

 
 
 
 
 
 
Polia označené hviezdičkou(*) sú povinné
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
spendik to TP wrote on 1. júna 2006 at 13:46
caute!v 1.rade Vas chcem pochwalit ze robite skvelu hudbu a o textoch ani nevravim...za 2.ako je to s koncertamy?kolko beriete a tak...som od Novych Zamkov, tak kolko by to asi bolo...diky moc!majte sa krasne....
caute!v 1.rade Vas chcem pochwalit ze robite skvelu hudbu a o textoch ani nevravim...za 2.ako je to s koncertamy?kolko beriete a tak...som od Novych Zamkov, tak kolko by to asi bolo...diky moc!majte sa krasne....... Collapse
Please wait...