Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
caute!v 1.rade Vas chcem pochwalit ze robite skvelu hudbu a o textoch ani nevravim...za 2.ako je to s koncertamy?kolko beriete a tak...som od Novych Zamkov, tak kolko by to asi bolo...diky moc!majte sa krasne....
caute!v 1.rade Vas chcem pochwalit ze robite skvelu hudbu a o textoch ani nevravim...za 2.ako je to s koncertamy?kolko beriete a tak...som od Novych Zamkov, tak kolko by to asi bolo...diky moc!majte sa krasne....... Collapse
