Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
pre Maja:o))) serwus kamarade...heh to je v tom ze ja sa vzdy velmi skoro rano ucim nikdy sa neucim den dopredu...a tak ma napadlo ze tu skocim...ked budem mat wiac casu tak ti odpisem podrobnejsie na maila lebo teraz nemam az tolko casu a nexcem to len tak odflaknut heh chcem troxa porozmyslat nad tym co si napisal a v pokoji ti odpisat....vpoho mozes pouzit to co som napisala vies o com hehe len som sa posmiala ze to bude v tej rubrike vety slavnych bo si slavna nepripadam ani neni som :o))) aj tie fotky co si xcel tam mozes vycapit sak nikto nebude znat ze kto je ta holka na fotke (cest vynimkam-ty co ma znaju)...inak nemam ziadny zoznam hudby...nikdy som nictake si nerobila ani sa nejak nexystam..ked mas ňáké špecial poziadavky co by si xcel na tie kazety pre recky do dvojky tak povedz ja sa spytam mladencov a uvidime....jjuuuujjj teraz by som mala dostat mp3 s komplet diskografiou Neurosis joj sa tesisiiiim muuuhehehe..okey urcite skoro odpisem na maila dobre???.....mnej se gore!!! do skakavenia kamosi heh cmuk kyrus
pre Maja:o))) serwus kamarade...heh to je v tom ze ja sa vzdy velmi skoro rano ucim nikdy sa neucim den dopredu...a tak ma napadlo ze tu skocim...ked budem mat wiac casu tak ti odpisem podrobnejsie na maila lebo teraz nemam az tolko casu a nexcem to len tak odflaknut heh chcem troxa porozmyslat nad tym co si napisal a v pokoji ti odpisat....vpoho mozes pouzit to co som napisala vies o com hehe len som sa posmiala ze to bude v tej rubrike vety slavnych bo si slavna nepripadam ani neni som :o))) aj tie fotky co si xcel tam mozes vycapit sak nikto nebude znat ze kto je ta holka na fotke (cest vynimkam-ty co ma znaju)...inak nemam ziadny zoznam hudby...nikdy som nictake si nerobila ani sa nejak nexystam..ked mas ňáké špecial poziadavky co by si xcel na tie kazety pre recky do dvojky tak povedz ja sa spytam mladencov a uvidime....jjuuuujjj teraz by som mala dostat mp3 s komplet diskografiou Neurosis joj sa tesisiiiim muuuhehehe..okey urcite skoro odpisem na maila dobre???.....mnej se gore!!! do skakavenia kamosi heh cmuk kyrus... Collapse
