Odkazovač    

Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …

Napište nový odkaz

 
 
 
 
 
 
Polia označené hviezdičkou(*) sú povinné
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
satelit wrote on 7. júna 2006 at 13:03
FOr marian Mazdar uz som doma dobre mi tak. No bolo na chuja a uz ti robim tie veci co sme sa dohodli. napisem na mail. a aky bol koncert v stredu hm? boli kapelky? Tak zatim
FOr marian Mazdar uz som doma dobre mi tak. No bolo na chuja a uz ti robim tie veci co sme sa dohodli. napisem na mail. a aky bol koncert v stredu hm? boli kapelky? Tak zatim... Collapse
Please wait...