Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
FOr marian Mazdar uz som doma dobre mi tak. No bolo na chuja a uz ti robim tie veci co sme sa dohodli. napisem na mail. a aky bol koncert v stredu hm? boli kapelky? Tak zatim
FOr marian Mazdar uz som doma dobre mi tak. No bolo na chuja a uz ti robim tie veci co sme sa dohodli. napisem na mail. a aky bol koncert v stredu hm? boli kapelky? Tak zatim... Collapse
