Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
Pre Miša: Nazdárek...jasné, že si na teba pamätám, určite som nezabudol. Kurvadrát túto správu píšem už druhýkrát, akosi posledný mesiac zvyknem omylom vymazovať správy, ktoré napíšem. Nič, takže či chodím do Bardejova? Tak na koncerty pravidelne nechodím, niežeby som nechcel, ale nemal som možnosť, čo sa začína meniť vzhľadom na to, že mi skončila škola. Teraz som bol akurát na pred vyše mesiacom som bol na koncerte BETON+FESTA DESPERATO+HIPPIE KILLER a teraz som bol asi pred dvoma týždňami na ANS+I OBJECT!, to bolo niekedy uprostred týždňa. Perfektné koncerty, ak bude podobná akcia u vás, odporúčam navštíviť, ak budem doma, určite sa tam stretneme. A ešte som bol v Bardejove minulý piatok a pondelok, avšak oba dni v dopoludňajších hodinách. Vybavoval si prácu na leto, a v Bardejove je pobočka agentúry, takže preto, ochodil som sa po meste, pokiaľ som to našiel, ale pohoda. V stredu som bol v Prešove, vybaviť kokotiny do poisťovne, takže len lietam hore dole, a nič sa mi nechce. Keď mi nevyjde robota, čiže keď ostanem doma prídem určite na prvý koncert organizovaný OZ DIFFERENT, takže dojdi. Aj teraz sa mi zdá, že ma byť v Bj nejaký koncert v CASTELLE sa mi zdá, ale neviem, čo to je zač, akosi sa mi nechce na neho, neviem prečo, ale možno sa dotrepem. Rozhodnú peniaze, ktoré momentálne nemám. So sa rozpísal, kurva, to som typicky ja, ukončujem svoje kecy, zatím, daj vedieť, ako žiješ, o chvíľu končí škola, takže prídu asi lepšie dni, že?
Pre Miša: Nazdárek...jasné, že si na teba pamätám, určite som nezabudol. Kurvadrát túto správu píšem už druhýkrát, akosi posledný mesiac zvyknem omylom vymazovať správy, ktoré napíšem. Nič, takže či chodím do Bardejova? Tak na koncerty pravidelne nechodím, niežeby som nechcel, ale nemal som možnosť, čo sa začína meniť vzhľadom na to, že mi skončila škola. Teraz som bol akurát na pred vyše mesiacom som bol na koncerte BETON+FESTA DESPERATO+HIPPIE KILLER a teraz som bol asi pred dvoma týždňami na ANS+I OBJECT!, to bolo niekedy uprostred týždňa. Perfektné koncerty, ak bude podobná akcia u vás, odporúčam navštíviť, ak budem doma, určite sa tam stretneme. A ešte som bol v Bardejove minulý piatok a pondelok, avšak oba dni v dopoludňajších hodinách. Vybavoval si prácu na leto, a v Bardejove je pobočka agentúry, takže preto, ochodil som sa po meste, pokiaľ som to našiel, ale pohoda. V stredu som bol v Prešove, vybaviť kokotiny do poisťovne, takže len lietam hore dole, a nič sa mi nechce. Keď mi nevyjde robota, čiže keď ostanem doma prídem určite na prvý koncert organizovaný OZ DIFFERENT, takže dojdi. Aj teraz sa mi zdá, že ma byť v Bj nejaký koncert v CASTELLE sa mi zdá, ale neviem, čo to je zač, akosi sa mi nechce na neho, neviem prečo, ale možno sa dotrepem. Rozhodnú peniaze, ktoré momentálne nemám. So sa rozpísal, kurva, to som typicky ja, ukončujem svoje kecy, zatím, daj vedieť, ako žiješ, o chvíľu končí škola, takže prídu asi lepšie dni, že?... Collapse
