Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
Pre Satelita 3: Ako stojíš s hudbou. Dúfam, že si ešte nenapálil všetko. Neviem, či som ti vtedy vyznačil jednu kapelu, ale ak ešte nemáš napálené CD, tak tam hoď ešte toto STRACONY – Bomby Wisza nad waszymi glowami. Totiž dnes len tak z nudy čítam BIOSPHRE zin, a som čítal rozhovor s tou kapelou a som si povedal, že to chcem. A len tak večer prezerám zoznamy hudby čo tu mám uložené, kurva a v tvojom zozname to je, som dostal triašku. Ma skoro jeblo...a nezabudni na tie dis...,HC kapelky, sa teším kurvashit. Jo a ak máš niečo, nové niečo z tvrdšej šálky HC/punku, tak môžeš dopáliť, kľudne môžeš vyhodiť nejaký punk rock (ZAČIATOK KONCA, a neviem, ten môj nový zoznam čo som ti poslal niečo už tam je nové...tak nemusíš napaľovať, pokiaľ si už nenapalil), punk rocku už mám dosť doma, alebo ti ešte pošlem nejaké to čisté, alebo napalené CD. Zatiaľ diky sa maj. Mám normálnu triašku, asi sa dám liečiť, to ako alkoholik. Si sa niekedy pýtal na HOMOCONSUMENS myslím, že mi ide teraz domov poštou ich split so SEE YOU IN HELL.
Pre Satelita 3: Ako stojíš s hudbou. Dúfam, že si ešte nenapálil všetko. Neviem, či som ti vtedy vyznačil jednu kapelu, ale ak ešte nemáš napálené CD, tak tam hoď ešte toto STRACONY – Bomby Wisza nad waszymi glowami. Totiž dnes len tak z nudy čítam BIOSPHRE zin, a som čítal rozhovor s tou kapelou a som si povedal, že to chcem. A len tak večer prezerám zoznamy hudby čo tu mám uložené, kurva a v tvojom zozname to je, som dostal triašku. Ma skoro jeblo...a nezabudni na tie dis...,HC kapelky, sa teším kurvashit. Jo a ak máš niečo, nové niečo z tvrdšej šálky HC/punku, tak môžeš dopáliť, kľudne môžeš vyhodiť nejaký punk rock (ZAČIATOK KONCA, a neviem, ten môj nový zoznam čo som ti poslal niečo už tam je nové...tak nemusíš napaľovať, pokiaľ si už nenapalil), punk rocku už mám dosť doma, alebo ti ešte pošlem nejaké to čisté, alebo napalené CD. Zatiaľ diky sa maj. Mám normálnu triašku, asi sa dám liečiť, to ako alkoholik. Si sa niekedy pýtal na HOMOCONSUMENS myslím, že mi ide teraz domov poštou ich split so SEE YOU IN HELL.... Collapse
