Odkazovač    

Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …

Napište nový odkaz

 
 
 
 
 
 
Polia označené hviezdičkou(*) sú povinné
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Satelit wrote on 13. júla 2006 at 13:27
For Marian. NAzdar ja som uz doma. O tom druhom feste co hovorila KYra tak to je aky fest? A este mas tam nejaky kapelu ze Cubruma. No tak rychlo chod k pocitaci a vymaz to. To je picovina co? JAky ja som kokot. Rychlo to vymaz. ako sa mi to mohlo stat? Tak sa maj.
For Marian. NAzdar ja som uz doma. O tom druhom feste co hovorila KYra tak to je aky fest? A este mas tam nejaky kapelu ze Cubruma. No tak rychlo chod k pocitaci a vymaz to. To je picovina co? JAky ja som kokot. Rychlo to vymaz. ako sa mi to mohlo stat? Tak sa maj.... Collapse
Please wait...