Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
For Marian. NAzdar ja som uz doma. O tom druhom feste co hovorila KYra tak to je aky fest? A este mas tam nejaky kapelu ze Cubruma. No tak rychlo chod k pocitaci a vymaz to. To je picovina co? JAky ja som kokot. Rychlo to vymaz. ako sa mi to mohlo stat? Tak sa maj.
For Marian. NAzdar ja som uz doma. O tom druhom feste co hovorila KYra tak to je aky fest? A este mas tam nejaky kapelu ze Cubruma. No tak rychlo chod k pocitaci a vymaz to. To je picovina co? JAky ja som kokot. Rychlo to vymaz. ako sa mi to mohlo stat? Tak sa maj.... Collapse
