Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
Pre Maroša: Sedlák, kurkojeb, malý tepľoško (mám také krásne a vzrušujúce prezývky ach) neprišiel. Ani nevieš ako ma to sere!!! Vcelku som chcel vidieť tých straiht edge HC, lebo v Svidníku keď bude zase straiht edge kapela, to už budem dávno v piči (mŕtvy). CUTHEAD to čo bolo? Dáky známi názov, možno ma pletie len to, že sú z Moravy? Čo hrali za štýl? A CBA už by sa patrilo vidieť tiež, na to, že vás poznám, normálne ma to už sere, som robil už s vami rozhovor, moje prvé punkové tričko bolo CBA kurva ešte teraz ho nosím a ja som vás nevidel hrať naživo...fakt ma to jebe. Ale robil som aj v piatok aj v sobotu, nemám ani korunu (ani na net, nič, nech už bude výplata), a ani bus mi nešiel. Nabudúce pôjdem aj peši už. Kušovi by som nespravil nič, lebo je veľmi pekný chalan, iba tebe by som ubližoval. Ty si tiež pekná, ale iba niekedy. Moja hydina aj Bodrík sú šťastní, majú ma radi aj ja ich, strašne sa ľúbime, budeš vidieť fotky v dvojke môjho zinu, aj ty to začneš praktikovať, to mi ver, ale o tom potom! A ako povedal jeden múdry človek: „Mrte hydiny na penis!“
Pre Maroša: Sedlák, kurkojeb, malý tepľoško (mám také krásne a vzrušujúce prezývky ach) neprišiel. Ani nevieš ako ma to sere!!! Vcelku som chcel vidieť tých straiht edge HC, lebo v Svidníku keď bude zase straiht edge kapela, to už budem dávno v piči (mŕtvy). CUTHEAD to čo bolo? Dáky známi názov, možno ma pletie len to, že sú z Moravy? Čo hrali za štýl? A CBA už by sa patrilo vidieť tiež, na to, že vás poznám, normálne ma to už sere, som robil už s vami rozhovor, moje prvé punkové tričko bolo CBA kurva ešte teraz ho nosím a ja som vás nevidel hrať naživo...fakt ma to jebe. Ale robil som aj v piatok aj v sobotu, nemám ani korunu (ani na net, nič, nech už bude výplata), a ani bus mi nešiel. Nabudúce pôjdem aj peši už. Kušovi by som nespravil nič, lebo je veľmi pekný chalan, iba tebe by som ubližoval. Ty si tiež pekná, ale iba niekedy. Moja hydina aj Bodrík sú šťastní, majú ma radi aj ja ich, strašne sa ľúbime, budeš vidieť fotky v dvojke môjho zinu, aj ty to začneš praktikovať, to mi ver, ale o tom potom! A ako povedal jeden múdry človek: „Mrte hydiny na penis!“... Collapse
