Odkazovač    

Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …

Napište nový odkaz

 
 
 
 
 
 
Polia označené hviezdičkou(*) sú povinné
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Marián wrote on 26. júla 2006 at 22:47
Pre Satelita: Nazdar...pocuj ja som v cesku a vidim, ze uz dlhsie mam od teba v mejlovke email, ale je necitatelny, lebo tam cosi robia...ak to bolo nieco surne napis mi tu, alebo na pokec...a som pocul, ze sa chystas s Gabou a mozno aj s Mirou na vega festm ha? Ja neviem ako so mnou bude, ale mozno sa na nom stretneme (teda ak nebudem uz robit, tak urcitě...mozno pojdem na neho rovno z ceska, ked sa budem vracat domov.....ozvy sa a daj vediet...
Pre Satelita: Nazdar...pocuj ja som v cesku a vidim, ze uz dlhsie mam od teba v mejlovke email, ale je necitatelny, lebo tam cosi robia...ak to bolo nieco surne napis mi tu, alebo na pokec...a som pocul, ze sa chystas s Gabou a mozno aj s Mirou na vega festm ha? Ja neviem ako so mnou bude, ale mozno sa na nom stretneme (teda ak nebudem uz robit, tak urcitě...mozno pojdem na neho rovno z ceska, ked sa budem vracat domov.....ozvy sa a daj vediet...... Collapse
Please wait...