Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
marianovi: no tak tebe tam hej ... fajne ze si bol nakoncerte jooj si aspon uzijes kopec srandy ne jak tu nic:D inac to v jakej marii si tam:D to len tak pre zaujimavost heeh ale dufam ze aj ked prides v tim augusti ta sja ukazes ci ne? som ta taaaaaaak srasne dlho nevidela 😛 no a co za robotu to tam robis?
marianovi: no tak tebe tam hej ... fajne ze si bol nakoncerte jooj si aspon uzijes kopec srandy ne jak tu nic:D inac to v jakej marii si tam:D to len tak pre zaujimavost heeh ale dufam ze aj ked prides v tim augusti ta sja ukazes ci ne? som ta taaaaaaak srasne dlho nevidela 😛 no a co za robotu to tam robis?... Collapse
