Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
Pre Chrumku: No ta ako nenasla sa moja mikinka. Inak ako sa ma to male karsne zvieratko...pomiluj a pozdrav ho odo mna...oki? A skus...to nespravit, alebo zabudnut...dostanes :-). Pocuj kedy zavitas do Svidnika. Mozno pojdem teraz v sobotu do Bardejova, ale este neviem naisto, na ten koncert. Dojdes? Inak napis mi nieco, ak mas nove veci z dalekych Pardubic, tak napis, mozes poslat aj mejla...MARIAN
Pre Chrumku: No ta ako nenasla sa moja mikinka. Inak ako sa ma to male karsne zvieratko...pomiluj a pozdrav ho odo mna...oki? A skus...to nespravit, alebo zabudnut...dostanes :-). Pocuj kedy zavitas do Svidnika. Mozno pojdem teraz v sobotu do Bardejova, ale este neviem naisto, na ten koncert. Dojdes? Inak napis mi nieco, ak mas nove veci z dalekych Pardubic, tak napis, mozes poslat aj mejla...MARIAN... Collapse
