Odkazovač    

Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …

Napište nový odkaz

 
 
 
 
 
 
Polia označené hviezdičkou(*) sú povinné
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Marian wrote on 25. októbra 2006 at 10:09
Pre Satelita> Na ROZPOR idem asi aj ja...ale aky je koncert v CASTELLE...neviem o nicom. Na ROZPOR pridite to bude taky najeb, ze konec, podla mna dojde velmi vela ludi....ako tak teraz pocuvam. Inak som pocul, ze na TORO BRAVO bolo okolo 20 ludi, ze to bola hroza...stava sa. V Kosiciach bolo dobre...aj ked mi chybala moja bardejovska rodinka hehe. Inak a ked boli svidnicko+bardejovske streetkids, ktore sa stazuju, ze nechodia na koncerty preto, lebo Fero robi same hardcorove kokotiny? Inak le mi nevrav ze vsetko bolo v Presove na KONFLIKTE????Ak dojdete do Kosic posli sms...oki, alebo ty alebo Peto...dame rande...zatial
Pre Satelita> Na ROZPOR idem asi aj ja...ale aky je koncert v CASTELLE...neviem o nicom. Na ROZPOR pridite to bude taky najeb, ze konec, podla mna dojde velmi vela ludi....ako tak teraz pocuvam. Inak som pocul, ze na TORO BRAVO bolo okolo 20 ludi, ze to bola hroza...stava sa. V Kosiciach bolo dobre...aj ked mi chybala moja bardejovska rodinka hehe. Inak a ked boli svidnicko+bardejovske streetkids, ktore sa stazuju, ze nechodia na koncerty preto, lebo Fero robi same hardcorove kokotiny? Inak le mi nevrav ze vsetko bolo v Presove na KONFLIKTE????Ak dojdete do Kosic posli sms...oki, alebo ty alebo Peto...dame rande...zatial... Collapse
Please wait...