Odkazovač    

Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …

Napište nový odkaz

 
 
 
 
 
 
Polia označené hviezdičkou(*) sú povinné
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
chrumka wrote on 25. októbra 2006 at 10:39
Pre marianka Na rozpor idem asi aj ja,áno fšetci sme boli v Prešove na konflikte od nás 22 ľudí.A bolo super,boli tam aj robo(totální Nasazení) a Maťo(lucia) z "Pardubíc".Inak Fredy už nežije takže ho nepomilujem.Nemám teraz veľmi veľa času som tento týžden rozlietaná(v piatok stužková).Pokúsim sa ti zavolať alebo nap.maila lebo teraz už nestíham a je toho veľa.čus A mikyna sa nenašla,je mi to ľúto.
Pre marianka Na rozpor idem asi aj ja,áno fšetci sme boli v Prešove na konflikte od nás 22 ľudí.A bolo super,boli tam aj robo(totální Nasazení) a Maťo(lucia) z "Pardubíc".Inak Fredy už nežije takže ho nepomilujem.Nemám teraz veľmi veľa času som tento týžden rozlietaná(v piatok stužková).Pokúsim sa ti zavolať alebo nap.maila lebo teraz už nestíham a je toho veľa.čus A mikyna sa nenašla,je mi to ľúto.... Collapse
Please wait...