Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
satelitoviiii no ty sa neopovaz ist v sobotu na koncert do ke lebo je koncert v castelle a hraje strata casu a mirica bude s nimi s pievat ta ty si nechas take daco ujst a ber fotak aj ja berem určite taže žiadne kosice ale bj castelle sobota kapisto.zatim gabba
satelitoviiii no ty sa neopovaz ist v sobotu na koncert do ke lebo je koncert v castelle a hraje strata casu a mirica bude s nimi s pievat ta ty si nechas take daco ujst a ber fotak aj ja berem určite taže žiadne kosice ale bj castelle sobota kapisto.zatim gabba... Collapse
