Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
marianoviiiii hi pisana,no ako ou akurat teraz citam že ci sme nenasli bundy ale bohužial ani tvoju ani demkovu sme nenasli ta smola ale sme sa snažili ich najst,a dojdi na koncik v sobotu,maj sa krasne a pozdravuj visnu aj pisanu.gabba
marianoviiiii hi pisana,no ako ou akurat teraz citam že ci sme nenasli bundy ale bohužial ani tvoju ani demkovu sme nenasli ta smola ale sme sa snažili ich najst,a dojdi na koncik v sobotu,maj sa krasne a pozdravuj visnu aj pisanu.gabba... Collapse
