Odkazovač    

Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …

Napište nový odkaz

 
 
 
 
 
 
Polia označené hviezdičkou(*) sú povinné
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
kyra wrote on 23. novembra 2006 at 4:48
Rre Satelita.-)) zacuchal moj nikdy nemyliaci sa nos pach krvi mojich milovanych Emo-hardcore/crustovych kapiel??(Remains of the day - nevyslovuj ich meno na darmo pre mna je to naj nej kapela na svete...ty vole vystavat im oltar treba...do ma pozna vie ze Remains of the day je pre mna na prvom mieste !!!! a potom Zegota hned nasleduje (s kapelami ako zegota,remains, silence,isis ta otravovat nebudem nieco mam a neco budem mat coskoro)....ALE!!!budem ta aj tak otravovat dokym mi neco nenapalis hehe...teraz znas jaku hudbu ja milujem tak nakopni svou prdel a koukej mi neco nahraaaat jo??? neprimam vyhovorky!!!! okey satelit ta sa nekedy ozvy kurva nech uz pomenime hudbu ...cmuk kyra....Up the crusties!!!
Rre Satelita.-)) zacuchal moj nikdy nemyliaci sa nos pach krvi mojich milovanych Emo-hardcore/crustovych kapiel??(Remains of the day - nevyslovuj ich meno na darmo pre mna je to naj nej kapela na svete...ty vole vystavat im oltar treba...do ma pozna vie ze Remains of the day je pre mna na prvom mieste !!!! a potom Zegota hned nasleduje (s kapelami ako zegota,remains, silence,isis ta otravovat nebudem nieco mam a neco budem mat coskoro)....ALE!!!budem ta aj tak otravovat dokym mi neco nenapalis hehe...teraz znas jaku hudbu ja milujem tak nakopni svou prdel a koukej mi neco nahraaaat jo??? neprimam vyhovorky!!!! okey satelit ta sa nekedy ozvy kurva nech uz pomenime hudbu ...cmuk kyra....Up the crusties!!!... Collapse
Please wait...