Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
for all:-)) este k tym danskym kapelam....vypocut si zopar kapiel mozete na stranke ktoru som napisala...v rubrike K-TOWN...zobrazi sa vam zoznam poloziek z ktorych vyberiete ...BAND PROFILES(profily kapiel)....ked na nejaku stisnete tak si mozte vypocut nejaku nahravku ...su to kapely ktore sa zucastnili kodanskeho festaku tento jun...vrelo odporucam kliknut na ASSASSINATORS- kapelka z K-townu (kodan) kde pekne hraju na hlasivky 2 holčiny....uzite si muziku :-))do skakavenia kamosi!!!
for all:-)) este k tym danskym kapelam....vypocut si zopar kapiel mozete na stranke ktoru som napisala...v rubrike K-TOWN...zobrazi sa vam zoznam poloziek z ktorych vyberiete ...BAND PROFILES(profily kapiel)....ked na nejaku stisnete tak si mozte vypocut nejaku nahravku ...su to kapely ktore sa zucastnili kodanskeho festaku tento jun...vrelo odporucam kliknut na ASSASSINATORS- kapelka z K-townu (kodan) kde pekne hraju na hlasivky 2 holčiny....uzite si muziku :-))do skakavenia kamosi!!!... Collapse
