Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
for marian: cafko marianca tha ja teraz som si vsimla ze si mi napisl odkaz haluska co 😀 no tha po fotky si uz bol v piatok dufam ze sa pacia :D:D:D aj keby sa nepacili tha to nemoj problem .. tha zatial papa ja ti este napisem maila no skor odpisem bo tvoj uz mam precitany len este sa na nom pracuje 😀 cafana a sewasan
for marian: cafko marianca tha ja teraz som si vsimla ze si mi napisl odkaz haluska co 😀 no tha po fotky si uz bol v piatok dufam ze sa pacia :D:D:D aj keby sa nepacili tha to nemoj problem .. tha zatial papa ja ti este napisem maila no skor odpisem bo tvoj uz mam precitany len este sa na nom pracuje 😀 cafana a sewasan... Collapse
