Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
Pre Kyru: Ja ti len pripomínam...ze co sa ti moze stat, ak nebudes poslusna...a skoda by bola :-))). Inak neboj sa, to co si mi dala ty, som este nevyuzil ani pre svoj vlastny prospech, a nie este, aby som to niekomu daval...to by som si nedovolil. Mikina bude, niekedy, ale bude. Len nechaj prachy. Diky za e-mail.
Pre Kyru: Ja ti len pripomínam...ze co sa ti moze stat, ak nebudes poslusna...a skoda by bola :-))). Inak neboj sa, to co si mi dala ty, som este nevyuzil ani pre svoj vlastny prospech, a nie este, aby som to niekomu daval...to by som si nedovolil. Mikina bude, niekedy, ale bude. Len nechaj prachy. Diky za e-mail.... Collapse
