Odkazovač    

Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …

Napište nový odkaz

 
 
 
 
 
 
Polia označené hviezdičkou(*) sú povinné
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
JARO wrote on 11. januára 2007 at 20:31
Pre Stareho dobreho Tomasa:Dakujeme... Aj tebe vsetko dobre... Novy album by sme chceli vydat tento rok, uvidime, ci sa nam to nakoniec podari... Je to najma otazka penazi a casu, ktoreho je stale menej... Takze uvidime...
Pre Stareho dobreho Tomasa:Dakujeme... Aj tebe vsetko dobre... Novy album by sme chceli vydat tento rok, uvidime, ci sa nam to nakoniec podari... Je to najma otazka penazi a casu, ktoreho je stale menej... Takze uvidime...... Collapse
Please wait...