Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
Pre Stareho dobreho Tomasa:Dakujeme... Aj tebe vsetko dobre... Novy album by sme chceli vydat tento rok, uvidime, ci sa nam to nakoniec podari... Je to najma otazka penazi a casu, ktoreho je stale menej... Takze uvidime...
Pre Stareho dobreho Tomasa:Dakujeme... Aj tebe vsetko dobre... Novy album by sme chceli vydat tento rok, uvidime, ci sa nam to nakoniec podari... Je to najma otazka penazi a casu, ktoreho je stale menej... Takze uvidime...... Collapse
