Odkazovač    

Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …

Napište nový odkaz

 
 
 
 
 
 
Polia označené hviezdičkou(*) sú povinné
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Essetka wrote on 17. januára 2007 at 11:41
hloo chlapci ... ako ??... haloo krtko ... ty stary alkaac ... 🙂 ... sme ta naposledy videli na Editore v irishi ... este existujete ?? ..'.hmm.. a kedy bude nejaka akcoska, nech si spravime zasa vyleet :)) ... Iwka + LG
hloo chlapci ... ako ??... haloo krtko ... ty stary alkaac ... 🙂 ... sme ta naposledy videli na Editore v irishi ... este existujete ?? ..'.hmm.. a kedy bude nejaka akcoska, nech si spravime zasa vyleet :)) ... Iwka + LG... Collapse
Please wait...