Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
pre Satelita.-)))))))))uuufffr newim aky album od SHOS mam na tom vinyle to musim zistit neskor napisem....to bol najkrajsi darcek k narodkam co som kedy dostala (aj s platnou HHIG)...mam napad ze mozno ked sa dovalim vonku v piatok alebo sobotu ta neco donesem ja tebe naco ty mne yu??...alebo newim....zatim...kontaktuj ma (ale ne na mobil)....Kkk
pre Satelita.-)))))))))uuufffr newim aky album od SHOS mam na tom vinyle to musim zistit neskor napisem....to bol najkrajsi darcek k narodkam co som kedy dostala (aj s platnou HHIG)...mam napad ze mozno ked sa dovalim vonku v piatok alebo sobotu ta neco donesem ja tebe naco ty mne yu??...alebo newim....zatim...kontaktuj ma (ale ne na mobil)....Kkk... Collapse
