Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
Pre Kyru:Aj ja mam nové veci:-). PISSCHRIST, GISM, THE PUBLIC,DISARM, RUIDOSA INMUNDICIA a tak dalej budem mat viac. Bude aj KURO. Takze ti dam...vsetko...hehe, ale chcem festu, zegotu, nemau barigadu...a tiež tie novinky čo maš (ak treba počkám). Este sa ozvem.
Pre Kyru:Aj ja mam nové veci:-). PISSCHRIST, GISM, THE PUBLIC,DISARM, RUIDOSA INMUNDICIA a tak dalej budem mat viac. Bude aj KURO. Takze ti dam...vsetko...hehe, ale chcem festu, zegotu, nemau barigadu...a tiež tie novinky čo maš (ak treba počkám). Este sa ozvem.... Collapse
