Odkazovač    

Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …

Napište nový odkaz

 
 
 
 
 
 
Polia označené hviezdičkou(*) sú povinné
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Marián wrote on 24. januára 2007 at 10:41
Pre Kyru:Aj ja mam nové veci:-). PISSCHRIST, GISM, THE PUBLIC,DISARM, RUIDOSA INMUNDICIA a tak dalej budem mat viac. Bude aj KURO. Takze ti dam...vsetko...hehe, ale chcem festu, zegotu, nemau barigadu...a tiež tie novinky čo maš (ak treba počkám). Este sa ozvem.
Pre Kyru:Aj ja mam nové veci:-). PISSCHRIST, GISM, THE PUBLIC,DISARM, RUIDOSA INMUNDICIA a tak dalej budem mat viac. Bude aj KURO. Takze ti dam...vsetko...hehe, ale chcem festu, zegotu, nemau barigadu...a tiež tie novinky čo maš (ak treba počkám). Este sa ozvem.... Collapse
Please wait...