Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
čau chlapci v dubnu budu dělat v jihlavě punk fest a chtěl bych se zeptat jestli byste nechtěli nám zahrát!díky za odpověď pokud ano napíšu více!mějte se
čau chlapci v dubnu budu dělat v jihlavě punk fest a chtěl bych se zeptat jestli byste nechtěli nám zahrát!díky za odpověď pokud ano napíšu více!mějte se... Collapse
