Odkazovač    

Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …

Napište nový odkaz

 
 
 
 
 
 
Polia označené hviezdičkou(*) sú povinné
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
jizvvík wrote on 26. januára 2007 at 18:21
čau chlapci v dubnu budu dělat v jihlavě punk fest a chtěl bych se zeptat jestli byste nechtěli nám zahrát!díky za odpověď pokud ano napíšu více!mějte se
čau chlapci v dubnu budu dělat v jihlavě punk fest a chtěl bych se zeptat jestli byste nechtěli nám zahrát!díky za odpověď pokud ano napíšu více!mějte se... Collapse
Please wait...