Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
Este pre Adu a Alberta: jednu celkom fajn spravu vsak pre Vas mam. Prvy julovy tyzden pravdepodobne vystupime na jednom specifickom festivale v Pezinku... To mate na skok.
Este pre Adu a Alberta: jednu celkom fajn spravu vsak pre Vas mam. Prvy julovy tyzden pravdepodobne vystupime na jednom specifickom festivale v Pezinku... To mate na skok.... Collapse
