Odkazovač    

Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …

Napište nový odkaz

 
 
 
 
 
 
Polia označené hviezdičkou(*) sú povinné
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
KRTKO wrote on 19. marca 2007 at 12:00
Este pre Adu a Alberta: jednu celkom fajn spravu vsak pre Vas mam. Prvy julovy tyzden pravdepodobne vystupime na jednom specifickom festivale v Pezinku... To mate na skok.
Este pre Adu a Alberta: jednu celkom fajn spravu vsak pre Vas mam. Prvy julovy tyzden pravdepodobne vystupime na jednom specifickom festivale v Pezinku... To mate na skok.... Collapse
Please wait...