Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
KRTKO: NEVADí, TAK SA HáDAM V ZáMKOCH VIDíME.) DúFAM, žE SA MI TAM PODARí íSť.. KEĎ Už VO šTVRTOK SLáVIM TEN SVIATOK TEDA ,)
KRTKO: NEVADí, TAK SA HáDAM V ZáMKOCH VIDíME.) DúFAM, žE SA MI TAM PODARí íSť.. KEĎ Už VO šTVRTOK SLáVIM TEN SVIATOK TEDA ,)... Collapse
