Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
Pre Kyru a Mariana: Caute! Na vychod sa chystame a radi tam prideme. Zatial Vam vsak neciem povedat key, pretoze momentalne chceme hlavne skusat nove veci... a co sa tyka koncertov, do jesene budeme hrat len jeden benefit a jeden taky specificky... Realne to teda cychadza na jesen. Skusim sa dohodnut s Ferkom v Bardejove a niektorym z mojich kamosov v KE, takze by sa spravil dvojkoncert. Zatial sa majte fajn... PS: Kde teraz rozvijate svoje diskusie?
Pre Kyru a Mariana: Caute! Na vychod sa chystame a radi tam prideme. Zatial Vam vsak neciem povedat key, pretoze momentalne chceme hlavne skusat nove veci... a co sa tyka koncertov, do jesene budeme hrat len jeden benefit a jeden taky specificky... Realne to teda cychadza na jesen. Skusim sa dohodnut s Ferkom v Bardejove a niektorym z mojich kamosov v KE, takze by sa spravil dvojkoncert. Zatial sa majte fajn... PS: Kde teraz rozvijate svoje diskusie?... Collapse
