Odkazovač    

Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …

Napište nový odkaz

 
 
 
 
 
 
Polia označené hviezdičkou(*) sú povinné
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
KRTKO wrote on 7. apríla 2007 at 22:43
Pre Pernika: Este jedna vec, k Operaci Artaban. Na tom koncerte v BB mal hrat s nimi aj Naco Nazov. Neprisli a ako vysvetlenie udajne povedali, ze nebudu hrat na fasistickom koncerte - spytaj sa ich na to, ak mi neveris...
Pre Pernika: Este jedna vec, k Operaci Artaban. Na tom koncerte v BB mal hrat s nimi aj Naco Nazov. Neprisli a ako vysvetlenie udajne povedali, ze nebudu hrat na fasistickom koncerte - spytaj sa ich na to, ak mi neveris...... Collapse
Please wait...