Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
Pre Pernika: Este jedna vec, k Operaci Artaban. Na tom koncerte v BB mal hrat s nimi aj Naco Nazov. Neprisli a ako vysvetlenie udajne povedali, ze nebudu hrat na fasistickom koncerte - spytaj sa ich na to, ak mi neveris...
Pre Pernika: Este jedna vec, k Operaci Artaban. Na tom koncerte v BB mal hrat s nimi aj Naco Nazov. Neprisli a ako vysvetlenie udajne povedali, ze nebudu hrat na fasistickom koncerte - spytaj sa ich na to, ak mi neveris...... Collapse
